Víkendová terapie pro tělo a duši aneb Sám sobě partnerem

Víkendový výcvik pro využití EFT a systemických konstelací v individuální terapii a supervizi + letní bonus (péče o tělo)

Víkend kdy je možné nahlédnout do jedinečné metody svého druhu. odkrytí know-how mé autorské terapeutické metody v individuálních konstelacích. Metoda vychází z eklektického přístupu v psychoterapii s využitím nejnovějších poznatků z energetické psychologie.    

 

Provázet vás bude autorka metody Mgr. Jitka Vosátková

Jelikož potřebuji mít vše krásné a komplexní, výcvik zahrnuje i péči

o tělo.

Pro koho je určen:

Pro terapeuty, manažery, supervizory, vychovatele, rodiče, partnery…

Pro ty, kteří si chtějí výrazně zlepšit vztah k sobě i ke svým blízkým a naplnit své cíle. A také se zrelaxovat a přijít na jiné myšlenky .

Datum:       

Program je pro vás připraven v době: pátek 18h – 21h, sobota od 9 h – 19h, neděle 9 – 16h.

Místo:  Výcvik se uskuteční opět v Táboře v nádherném místě, na břehu řeky Lužnice.  Je možné využít nabídkou ubytování přímo na místě konání nebo pod vlastní stanem. Budeme pracovat a pečovat o sebe venku, pod krytou terasou, nebo pod širým nebem. 

Kompletní cena výcviku Kč 3.500,- zahrnuje: 

  • 20h vzdělávání, tištěné materiály.

  • Strava (od páteční večeře po nedělní oběd). K tomu pitný režim a něco k zakousnutí zajištěno v průběhu celého výcviku. (Pokud máte dietní omezení, kontaktujte nás a domluvíme se.) 

  • AromaTouch™ - každý účastník si užije  hodinovou masážní techniku, při které se aplikují vybrané esenciální oleje v čistém, neředěném stavu přímo na záda a chodidla klienta. 

  • Olej terapeutické kvality zn. Doterra.

  • Posezení s hudbou u ohně, grilování. 

  • Půjčení loďky.

Součástí výcviku je i péče o tělo. Za pomocí energetických cvičení, aromaterapeutických olejů a odlehčené stravy dochází ke zvýšení vibrací těla a tím se budete lépe soustředit na výcvik.

Vzájemně si vyzkoušíte aromaterapeutickou techniku a sebou domů si odnesete olej terapeutické kvality. 

Během dne se můžete osvěžit v řece, a proto nezapomeňte, plavky sebou! Můžete si užít i projížďku na řece na v kánoi.   

Pokud chcete z výcviku vytěžit maximum, nedoporučuji po výuce odjíždět! Večerní setkání u ohně, grilování, kytara a vzájemné sdílení, považuji za nedílnou součást péče o sebe.      

Výcvik lze objednat i pro pracovní týmy na libovolném místě

v ČR.  

Ahoj holky,

také bych velmi ráda poděkovala za pro mě jeden z nejhezčích víkendu v mém životě. Děkuji Jitušce za to, jak to vše krásně naplánovala a jak to bylo báječné a Vám všem za to jaké jste. V pátek jsem přijížděla bez rodiny a v neděli odjížděla s pocity, že jí mám ve Vás. Krásný pocit. Děkuji za to.

Zkušenosti absolventů:

Ahoj holky,

také bych velmi ráda poděkovala za pro mě jeden z nejhezčích víkendu v mém životě. Děkuji Jitušce za to, jak to vše krásně naplánovala a jak to bylo báječné a Vám všem za to jaké jste. V pátek jsem přijížděla bez rodiny a v neděli odjížděla s pocity, že jí mám ve Vás. Krásný pocit. Děkuji za to.  Mirka

 

Moc děkuji za nádherně prožitý víkend v tak milé společnosti lidí, který si zorganizovala. Ani nevíš jak byl pro mě obohacující a naplňující. Zjištění jak vše dává smysl a má svoji podstatu mě uzemnilo. Ještě včera jsem to zpracovávala. Děkuji a jsem vděčná, že jsem poznala človíčka jako jsi Ty!!

 Jaruška 

Ahojky holky,

nádherný víkend s nádhernými ženami v nádherném prostředí s nádhernou kuchyní.......večer před spaním nádherný pocit a děkuji, děkuji, děkuji...........  Ája

 

I pro mě to byl jeden z mých krásných víkendů, kdy jsem si už v pátek při usínání řekla, že teď jsem skutečně šťastná a zažila jsem po hodně dlouhé době pocit opravdového štěstí...sama, bez rodiny ale v naprosto úžasném prostředí. Za což děkuji Jitušce, která navodila úžasnou atmosféru, Ivetce za úžasné zázemí a vám všem, bez kterých by tomu "něco" chybělo. Bylo to pro mě neuvěřitelně obohacující a jsem ráda, že jsme se poznaly.  Šárka