top of page

Terapie pomocí esenciálních olejů zn. dōTERRA

 

https://www.facebook.com/Doterra-Tábor-1217434065039071/

Pokud máte o oleje zájem a nechcete platit poštovné,

volejte nebo pište na tel 607 589 100. Sídlím v Táboře na starém městě u Střelnice.

 

Nebo si můžete objednat sami na https://www.mydoterra.com/vosatkova/#/

e-shop najdete na: https://www.mydoterra.com/vosatkova/#/ 

Technika AromaTouch – Masážní terapie s esenciálními oleji

Tato terapie je klinickým přístupem k aplikaci osmi (8) vysoce kvalitních esenciálních olejů (silic), certifikované čisté terapeutické třídy (CPTG) z dōTERRA.

Co je AromaTouch ™ Technika?

dōTERRA AromaTouch Technika je klinický přístup k použití esenciálních olejů podél energetických meridiánech a viscerální kontaktních místech na zádech a nohách, aby pomohla vytvořit rovnováhu sympatického a parasympatického nervového systému těla. Tato technika byla vyvinutá Dr. David Hill, popředním odborníkem v integrativní medicíně a léčebné aplikaci esenciálních olejů. Technika AromaTouch zlepšuje životní pohodu prostřednictvím snížení fyzického a emocionálního stresu a podporou zdravé funkce autoimunitních systémů. Tato technika je jednoduchá a intuitivní a využívá dōTERRA CPTG certifikované čistě terapeutické třídy esenciální oleje (silice), aby vytvořila jedinečný upokojující zážitek.

AromaTouch ™ Technika zahrnuje čtyři základní kroky, jejichž cílem je minimalizovat systémové stresory na autonomní nervový systém a jeho rovnováhu. Každý krok zahrnuje použití dvou esenciálních olejů nebo směsi olejů speciálně vyvinutých na podporu zdravé emocionální a fyziologické funkce.

 

Technika AromaTouch ™ používá osm esenciálních olejů ve skupinách po dvou, aby podpořila:

  • Zvládání stresu

  • Imunity

  • Omezení zánětlivých reakcí těla

  • Homeostázu – autonomní nervový systém

Po terapii není vhodné pít kávu ani alkoholické nápoje. Účinky olejů dojíždějí ještě několik hodin po aplikaci a proto je dobré po zbytek dne relaxovat a odpočívat.  

Aplikace olejů za se provádí na záda, šíji až na temeno hlavy. Proto ženy upozorňuji, že jejich účes po terapii nebude asi ideální do společnosti :). Vlasy v zátylku jsou jemně promaštěné. Oleje nanáším i na plosky nohou a před aplikací je možné nožky opláchnout v připravené ovoněné lázni.      

Cena AromaTouch ™ masáž  60 minut – 1.300 CZK (v ceně je 5ml olej Wild Orange)

bottom of page