top of page

V rámci terapie využívám i vzácných olejů terapeutické kvality zn. DOTERRA

např. Kadidlo, Mír, Levandule, Fenykl a další.

Oleje si doporučuji pro umocnění terapie a práci na sobě v domácím prostředí. 

Objednávat můžete na https://www.mydoterra.com/vosatkova/#/

Pokud nechcete platit poštovné můžete objednávat přímo u mne.

 

Vyjímečné jsou obzvlášť směsi olejů:

Kadidlo: Pomáhá při depresích. Nejsilnější duchovní osměs olejů. 15ml cena: 2723 Kč 

Motivace: Přináší pocity sebevědomí, odvahy. Rozpouští negativní pochybnosti, pesimismus a cynismus.

5ml cena 998 Kč

Povzbuzení: Přináší optimismus, radost a štěstí.  Rozpouští smutek, nezájem. 15 ml cena: 1 089 Kč 

Klid (Zklidnění): 15 ml 1 725 Kč 

Radost - povznesení: 15 ml cena 1 588 Kč

Přináší  šťastnou a veselou náladu, povznáší a osvěžuje.

Podporuje optimismus, radost a štěstí

Pomáhá čelit negativním pocitům slíčenosti a smutku

Popis produktu: Všichni víme, že radostná dispozice a veselá mysl nás může snadno přenést přes úskalí a výzvy života. Stává se však, že si v těžkých obdobích s pozitivními afirmacemi prostě nevystačíme. V takovém případě můžeme použít tuto směs plnou slunečního, čerstvého a pozitivního aroma, která umí rozzářit jakékoliv temné mraky nad našimi dny.

Soustředění - naladění: 10 ml 1 407 Kč

Tato směs obsahuje oleje, které byly studovány a používány tradičně pro svou schopnost podporovat klid, soustředění a vyvážený stav mysli. Mnoho olejů v této směsi obsahuje vysoké hladiny seskviterpenů, které vykazují schopnost projít hematoencefalickou bariéru, aby zasáhly buňky v mozku.

Působení: porucha pozornosti (ADD) / porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), úzkost, uklidňující, jasnost, soustředění, zaměření, hyperaktivita, stres

Konec napětí (stres a migrény): 10 ml 817 Kč

Vášeň: Zahání nudu a dodává nadšení, vášeň a radost. 5 ml cena: 1 815 Kč 

Odpuštění: Přináší pocit spokojenosti, úlevy a trpělivosti. Eliminuje hněv a sebeobviňování. 

Vláčíte břemeno, které se s ubíhajícím časem stává stále těžším? Chtěli byste ho raději pustit a přivítat budoucnost zbaveni zlosti a pocitů viny?

Až budete chtít vykročit dále, vezměte si na pomoc obnovující směs Forgive, vytvořenou z  esenciálních olejů ze stromů a bylin. Ukáže vám možnost, jak se  osvobodit, zapomenout a jít dál. Začněte každé své ráno s pocitem úlevy a spokojenosti, který vám může přinést směs Forgive/Odpuštění.

Rozptylujte při meditaci, abyste uvolnili hluboko uložené pocity zlosti a viny.

Aplikací na pulsní body a na srdce podpoříte uzemnění a pocit spokojenosti.

Mějte tuto směs po ruce v průběhu dne, aby vám pomohla čelit případným negativním emocím.

5 ml cena 908 Kč

Očištění: 15 ml cena 908 Kč

Mír: Jste plní strachu a máte pocit, že vás život převálcoval? Přináší pocity klidu, bezpečí, a spokojenosti. Rozpouští strach. 5 ml cena: 1 316 Kč

Štíhlá a šik: Potlačuje chuť k jídlu, harmonizuje metabolismus. 15 ml cena 953 Kč

Pozemsk štít Terrashield (odpuzuje hmyz-repelent): 15 ml cena 431 Kč

Olej zaštítění. Složený z 15 různých olejů, účinkuje jako účinný odpuzovač všech druhů hmyzu, včetně klíšťat.

Složení: Citron, Eukalyptus, Citronella a další

Nabízí však daleko více: Tato směs pomáhá člověku zachovat klid ve chvílích nebezpečí nebo útoku. Posiluje ochranný štít kolem našeho těla a pomáhá nám tak navodit pocit bezpečí. Tato vlastnost je velmi důležitá zejména pro děti i dospělé, kteří mají tendenci podvědomě "splývat" s energií druhých lidí. Možná je to pro ně způsob, jak chtějí druhým "ulehčit", nebo se prostě snaží prosvětlit atmosféru ve svém okolí. Bez ohledu na motivaci jim však toto energetické splývání oslabuje energetický systém. K přebírání břemen svých blízkých mají sklony zejména miminka a malé děti, kterým pak dělá problém rozpoznat, jaké emoce jsou jejich a jaké patří jiným lidem. Tato směs může člověku pomoci oddělit vlastní energii od energií druhých.

Ke zmatení hranic dochází obvykle bezděčně. Jsou však i lidé, kteří někoho napadají záměrně. Terrashield člověka učí, aby si udržel silné hranice a nenechal se sebou manipulovat. Dodává odvahu a sebedůvěru, aby se člověk dokázal postavit sám za sebe a čelit těm, kteří na něj útočí.

Působení na psychiku: Směs, která původně vznikla jako účinný repelent proti hmyzu, dokáže nabídnout mnohem víc. Pomáhá člověku zůstat v klidu v situacích, kdy je nucen čelit útokům a nebezpečí. Zesiluje náš přirozený obranný štít kolem fyzického těla a pomáhá nám cítit se v bezpečí. Toto je obzvláště důležité pro citlivé jedince a děti, které snadno zachycují energie druhých a přebírají na sebe jejich břemena a zodpovědnosti, což někdy může v dlouhodobějším horizontu k oslabování energetického systému. Tato směs nám pomáhá lépe oddělovat naše vlastní energie od energií cizích. Zároveň nám pomáhá vytvářet si přirozeně bezpečné hranice a nedovolit druhým, aby na nás vyvíjeli tlak. Dodává nám sebedůvěru a odvahu postavit se sami za sebe a čelit důstojně výzvám, které nám druzí svým chováním zrcadlí.

Pohled do zákulisí získávání esenciálních olejů dōTERRA - pěstování citronové trávy - Jižní Indie
Škola ájurvédy - trávící síla a pomerančový olej
bottom of page