Roční sebezkušenostní výcvik 2021

10 vymazlených sobot a jeden letní víkend pro ženy  

Lektor: Mgr. Jitka Vosátková

Pro koho je určen: Pro max.10 žen, které si chtějí hrát, s láskou a humorem se podívat na svá trápení a zažívat pocit, že jsem tu jedna pro druhou.  Pro ženy, které si chtějí výrazně zlepšit vztah k sobě i ke svým blízkým a případně si splnit své sny. Pro ty, které chtějí zrelaxovat a přijít na jiné myšlenky.

Jak to budeme dělat? Seznámím vás s několika terapeutickými přístupy. Prakticky si vždy vše na sobě vyzkoušíme. Budeme hlavně stavět oblíbené rodinné konstelace. Vše co se naučíme, budete moci využívat ve svém životě v komunikaci s partnerem, rodiči, kolegy v práci, s dětmi. Během každého setkání se budeme věnovat i našemu tělu (masáž esenciálními oleji, dobré jídlo, relaxace, uvolnění skrze tanec).  

Každé setkání bude jedinečným zážitkem, na který se budete těšit. Na prvním setkání si dohodneme letní víkend v přírodě, tak aby termín všem vyhovoval.   

     

Kde: V příjemném domácím prostředí Táboře, ve Střelnické 246/1 a když bude hezky tak v přírodě.

Naše soboty: Začínáme v 9h u společné kávy/čaje občerstvení, špetka teorie, sebezkušenostní cvičení, oběd, relaxace/masáže, sebezkušenostní práce, závěrečná reflexe u čaje a občerstvení. Závěr v 17h.

Obsah: 10 setkání vždy jednu sobotu v měsíci + jedno víkendové setkání o letních prázdninách, po dobu semináře i celodenní stravu, tištěné materiály.

Začínáme v únoru 2021!!!

Cena: 12.500,-   je možno platit ve 2 splátkách.  Číslo účtu: 1137543019/3030  AirBank

ženy diskusní skupina
Přátelé Relaxační na trávě
Reflexní terapie