Všem nezadaným!!!

February 19, 2017

 

V posledních týdnech se na mě obrátilo několik mladých žen, které stále čekají na svého životního partnera a jsou velmi smutné, že nepřichází. Obrazy, které jsem měla možnost vidět, byly velmi podobné. Klientky sedí na zastávce a čekají na kouzelný autobus, který je zaveze do cílové stanice "Partnerství - děti - společný domov".  Všechny klientky s menšími obměnami seděly na zastávce a každý přijíždějící autobus podrobily hlubokému zkoumání, zda je doveze do cíle. Proto se některý autobus ani nezastavil, některý zastavil jen na chvíli a jel dál, některý se tomuto zkoumání obloukem vyhnul. Ženy tak zůstaly sedět na místě a jejich smutek se prohluboval. Jedna z nich z toho čekání dokonce onemocněla.  
Jak na to? Odpověď přišla okamžitě. Podívat se zda má autobus čtyři vlastní kola, a zda lze s řidičem jasně – dospěle komunikovat. (To co si domluvíme, platí. Komunikace probíhá v klidu, slušně - zdvořile). To stačí. 
Poděkujte za to, že autobus u vás zastavil, že vám nabízí společnou jízdu, třeba jen na další zastávku, kde pojede další spoj a tak se postupně dostanete do cíle. Čekat na přímou linku, když tudy nejezdí, nikam nevede. Prostě proto, že přímé linky jsou napojeny na ty kratší. 
Všechny ženy přiznaly, že kolem nich zastavovala "různá vozidla", ale ony je hned vyhodnocovaly jako ty cílové a proto se nepopovezly a mají pocit, že jim tzv. „ujel vlak“. 
Problém byl, že ženy nešly na zastávku, nenastoupily a nepřijaly nabídku nechat se popovézt. Brzdí je i fakt, že pokud potkají muže, který hned neodpovídá představě jejich partnera, tak s ním ani nejdou jako kamarádky mezi další muže, mezi další přátele, kde by si třeba jejich kamarádka tohoto muže zamilovala, a obráceně.
Jít s někým na schůzku neznamená jít s ním na milostné rande. Dohodněme se hned v počátku, co oba chceme: (např. jít se projít, podívat se na pěkný film, popovídat, když je nám smutno, jet společně na vodu, doprovodit se na ples...) Co nám tyto zkušenosti, prostředí nabídne dál, to teprve uvidíme.  Pokud tedy dojdeme na zastávku a nastoupíme, je velmi pravděpodobné, že dojedeme do cíle a věřte, že to bude jízda, kterou si můžete pořádně užít !!!!   :)     
 

Please reload

Featured Posts
Recent Posts

October 15, 2018

August 1, 2017

February 19, 2017

January 23, 2017

March 4, 2016

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now